czwartek, 1 listopada 2012

Otyłość to choroba

Otyłość jest chorobą na którą zapada wiele z nas. Często jednak sporej nadwagi nie traktujemy jak choroby. Po prostu ją mamy i już, a przecież taka sytuacja może być dla nas bardzo niebezpieczna. Ludzie otyli borykają się z wieloma problemami natury zdrowotnej. Wysiadają im stawy, układ krążenia, wszystkie narządy są otłuszczone.

Gdy zaczynamy mieć kłopoty ze zdrowiem, wiele osób z nadwagą zabiera się za stosowanie diety. Często lekarz tego od nas wymaga, nie zgadza się na leczenie jeżeli nie będziemy się odchudzać. Dlatego musimy wybierać diety, które nie będą dla nas zbyt uciążliwe i pozwolą nam na systematyczne zrzucanie kilogramów. Diety wymagające dużego poświęcenia, niwelujące z naszych posiłków wszystkie witaminy są za bardzo rygorystyczne. Pozwalają nam schudnąć jednak, zbędne kilogramy wracają do nas jak bumerang. Wtedy nasz organizm nie chudnie już tak łatwo jak poprzednio ponieważ zapamiętuje sobie kryzys, i wszystkie kalorie gromadzi w tkankę tłuszczową na wypadek gdybyśmy znowu chcieli go pozbawić jedzenia.

4 komentarze:

 1. nice day :)
  Bermimpilah tentang apa yang ingin kamu impikan,
  pergilah ke tempat-tempat kamu inginkan,
  Jadilah seperti yang kamu inginkan,
  karena kamu hanya memiliki satu kehidupan
  dan satu kesempatan untuk melakukan hal-hal
  yang ingin kamu lakukan

  http://www.nolimitadventure.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. nice day:)
  saya adalah saya hari ini karena pilihan-pilihan
  yang saya kemarin..


  bagi-bagi motivasi yaa.. :)


  http://wisataoutboundmalang.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. I actually enjoyed reading through this posting.Many thanks.

  Gold & silver chain by the inch

  OdpowiedzUsuń
 4. Thanks for the nice blog. It was very useful for me. Keep sharing such ideas in the future as well. This was actually what I was looking for, and I am glad to came here! Thanks for sharing the such information with us.

  Bosnia-Herzegovina

  OdpowiedzUsuń